logo2.png

ТОВ Агро-альянс
м. Харків, вул. ЄнакіЇвська, 19

Продажа новоЇ та вживаноЇ техніки

Замовлення зворотного дзвінка

Наразі наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Обмін і повернення

 

Для повернення та обміну товару необхідно звернутися в той роздрібний магазин (підрозділи), де було здійснено покупку, або зв'язатися з менеджером, відповідальним за ваше замовлення. Контакти менеджера ви знайдете на сайті компанії "Украгрозапчастина".

Закон України "Про захист прав споживачів" дає вам право на повернення товару належної якості протягом чотирнадцяти днів у тому випадку, якщо товар не був використаний, збережено товарний вигляд виробу та його упаковки. Шини і камери та інші запасні частини, що мають сліди монтажу (використання), поверненню та обміну не підлягають.

Повернення запчастин куплених під замовлення, термін поставки яких більш 4-х днів неможливий, крім випадків коли товар не відповідає замовленому або при наявності заводскоого браку.
Можливе повернення товару зі складу і з постачанням 1 робочий день на склад магазину.
Вимоги до товару:
Збережений товарний вигляд (цілісність упаковки).
Немає слідів установки.
Пересилку повернення товару зі складу і з постачанням 1 день через помилки підбору оплачує клієнт.

Гарантія на товар не поширюється в разі самостійного монтажу запчастин і агрегатів. Гарантія поширюється тільки на випадки встановлення в авторизованих сервісних центрах компаній-постачальників.

Комплектність товару перевіряється під час отримання. Після отримання претензії щодо комплектності товару не розглядаються.

Звертаємо вашу увагу, що закон "Про захист прав споживачів" включає перелік товарів, які не підлягають обміну або поверненню. Серед них: рукавички, товари в аерозольній упаковці та моделі техніки у вигляді іграшок.

Рекомендовані товари

Як нас знайти

61046, Харків, вул. Єнакіївська, б. 19
E-mail: tehnika.import@agroalyans.kharkov.com
(057) 752-01-30
(057) 752-01-31
Техніка (067) 577-75-87
Запчастини (067) 579-40-04
(067) 551-96-55

© 2017-2023 ТОВ Агро-альянс